PL 00 48 501 33 48 22, ES 34 641 63 41 55 office@art-vida.com

PRAWO UE

W ramach  krajów członkowskich Unii Europejski mamy zapewnione jednolite prawo do przebywania i zamieszkiwania, a tym bardziej do przenoszenia naszych praw z 1 go państwa do 2 go państwa. Nie wszyscy o tym wiemy i tym bardziej nie potrafimy wyegzekwować naszych praw w Urzędach i Instytucjach w nowym kraju  UE. Na swoim koncie mamy wiele rozwiązanych spraw z korzyścią dla naszych Klientów.

Nasze doświadczenie pozwala nam z sukcesem rozwiązywać najbardziej sporne i zawiłe dla Urzędników sprawy. Współpracujemy z placówkami Unii Europejskiej odpowiedzialnymi za zapewnienie jednej z podstawowych swobód zagwarantowanych w traktatach Wspólnoty Europejskiej.

W imieniu naszych Klientów składamy odpowiednie  wnioski w placówkach UE oraz w instytucjach publicznej służby zdrowotnej czy ubezpieczeń społecznych w kraju pochodzenia jak i w nowym kraju UE. W praktyce Obywatele UE mają wiele praw i przywilejów m.in.. prawo do stałej publicznej  opieki medycznej w Hiszpanii,  nie  tylko w nagłych wypadkach prawo przenieść nasze ulokowane w ZUS składki zdrowotne, oraz prawo do renty, emerytury i zasiłków. prawo do transferu wypłacanych nam środków finansowych z Urzędów naszego kraju do kraju UE.

W Hiszpanii Urzędy, instytucje, mają swoje zwyczaje, które są ściśle respektowane, na wszystkie wizyty interesanci umawiają się w systemie internetowym.

Hiszpania-Nieruchomosci